Рибалка-UA

Хороший сайт про справжню рибалку

Як правильно продавати – смішно про рибалку

смішно про рибалку, гумор, жарт, карикатура У гіпермаркеті директор вирішив вийти з кабінету, поглянути як справи в торгівельному залі. Дивиться новий продавець - парубок мужикові вудку показує. Вирішив підійти ближче, послухати.

Продавець - мужикові: Ось дивиться, чудова вудка, 8 колін, вуглепластик, всього 250 грам плюс котушка - вся німецька чудова якість. Крім того, якщо Ви берете вудку, безкоштовно отримуєте комплект з 20 суперблешень і набір волосіней різного діаметру. Ну, як?

Мужик (пом’явшись): беру!

Продавець: Ось добре, не пошкодуєш. Тепер дивись - одна справа з берега рибалити, чого там зловиш? А якщо на човні на середину водойми, а? Ось глянь - човен японський двомісний, легкий і тонкий і, не дивлячись на це, не рветься ні на каменях, ні об корчі. Крім того, до нього абсолютно безкоштовні два супер весла - розкладні, практично невагомі, займають дуже мало місця, і мініелектронасос на батареях. Береш?

Мужик: Ну гаразд давай!

Продавець: Чудово! Тепер прикинь, приїхав ти на рибалку, розташувався і раптом дощ. А тобі сховатися ніде. Ось у нас є намет - польська непромокальна нова модель - так ось просто двомісна, а ось цей ремінь розстібаєш - і вона вже восьмимісна, можна цілою компанією сховатися. Тримає усередині комфортну температуру, навіть якщо на вулиці від -40 до +50. Крім того, абсолютно безкоштовно сітка проти комарів, що натягується над наметом, - вийшов з намету, а комарі не кусають! Ну, як!

Мужик: Добре беру!

Продавець: Тепер увага - ви наш тисячний покупець, який купив в нашому гіпермаркеті більше трьох речей. І Вам як приз надається 30-процентна знижка ось на цей чудовий джип. Джип абсолютно новий, цього року випуску, нова модель і, прикинь, скільки буде економія в баксах при 30-ти відсотках знижки.
Ну, як, береш?

Мужик (махнувши рукою): А-а-а хрін з ним, давай.

Продавець: Пройдіть до тієї каси, зараз я підійду. Мужик пішов.

Директор підбігає до продавця і, захлинаючись, говорить:

- Ось це так! Слухай, я укладаю з тобою контракт на 5 років, і хочу, щоб ти працював лише у мене, подвійний оклад, щокварталу премія і премія з продажів. Це ж треба, цей джип тут півтора роки стояв, нікому не потрібний був, А ТИ! МУЖИК ПРИЙШОВ ЗА ВУДКОЮ, А ТИ ЙОМУ ДЖИП ВПИХНУВ!!!

Продавець (скромно): Ну, взагалі-то він не за вудкою прийшов.

Директор: Як не за вудкою, я ж бачив, ти йому вудку показував?

Продавець: Взагалі-то він за прокладками прийшов. У його дружини місячні, ну, а я йому і говорю: “Ти чого, дурень, удома три дні робити будеш, їдь краще на рибалку!”

Джерело

Немає коментарів:

Луцьк Православний ~ Luchesk the Orthodox Rambler's Top100

Укажите Ваш E-mail:

и читайте про рыбалку

Останні пости

Мітки

Амур Белая рыба Білоглазка Большая рыба Браконьєрство Бычок Бичок Валерий Кириллов. МАЛАЯ РЫБАЦКАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ Верещиця Верхоплавка Верховодка Видеоролик Відеоролик Відео. Видео Вобла dj Волга Волосінь Вьюн В'юн Гачок Где ловить рыбу Голавль Голец Головень Головешка Ротан Гологірка Гумор. Анекдот Де ловити рибу Де Який Як Коли Що Десна Джиг Дніпро Днепр Дністер Елец Ерш Йорш Жерех Жилка Забороль Завидовичі Західний Буг Как Какой Что Где Когда Карась Киев Київ Клев берет клюет Клип Кліп Короп Карп Сазан Краппи Крапи Красноперка Rhfcyjgthrf Лин Линок Линьок Линь Ловити рибу Ловить рыбу Лодка Лосось Лящ Лещ Мормишка Мотыль Мотиль Наживка Налим Насадка Окунь Пелядь Пескарь Піскар Песня Пісня Підлящик Плотва Подсечка Підсічка Подуст Поплавець Поплавок Поради. Советы Правила. Закон Прикол Прикормка Приметы. Прикмети Раки Рецепти. Страви Рибець Ряпушка Синец Скачати. Download Скачать Зкачати Снасті Снеток Сом Сомик Спининг Спінінг Стир Стрвяж Стрий Судак Судак sudak celfr Толстолоб Товстолоб Толстолобик Товстолобик Угорь Вугор Удочка вудочка вудка Уклея Уклійка Финский календарь. Фінський календар Форель Фото. Фотографії Хариус Чехонь Щука щупак Язь Як зловити упіймати Як ловити рибу