Рибалка-UA

Хороший сайт про справжню рибалку

Рибалка, риболовля і таке інше

Рибалка в Україні. Вітаємо на ресурсі про рибалку. Матеріали нашого сайту будуть цікаві і корисні для всіх любителів рибалки.

Рибалка у всі часи була гарним проведенням часу, відпочинком від турбот, пов’язаних з міським життям, можливістю залишитися наодинці з природою і відчути себе її невіддільною частиною.

Рибалка - це відпочинок. Тиша, зосередженість, природа, роздуми. Рибалка - це і спорт, хоча багато рибаків відмовляються від такого визначення, але байки про вдалі улови і свої рекорди азартно розповідають, не упускаючи найдрібніших деталей. Для когось рибалка є спортом: влаштовуються щорічні турніри, визначаються переможці, які одержують за своє уміння і майстерність нагороди. І рибалка - це щастя. Посидіти, порибачити, знайти кращий спосіб лову, і - улов! А потім - радість від того, що обід, наприклад, навариста, густа юшка з рибки, яку сам же витягнув з води.

Але рибалка дечого натомість вимагає від рибака. Віддача справі - чекати, шукати, сподіватися, не розчаровуватися, аналізувати, спостерігати і проникати в світ природи, зливаючись з ним під час довгого сидіння в човні або на березі. Хороший улов залежить ніяк не від човна, в якому сидиш, і не від дорогих снастей, придбаних в кращому магазині, а від проникнення в таємниці живого природного середовища, взаємозв’язки в її процесах, поведінка і устрій життя кожної рибини. А для цього потрібно знати те, що вже вивела як аксіоми фенологія, бувалі рибаки, і набувати досвіду.

Дністер біля села Устечко

Дністер біля села Устечко

Багато риболовів нехтують правилами рибного лову: деякими особливостями снастей, прийомами їх застосування, вважаючи все це дрібницями. Проте, щоб стати гарним рибалкою, необхідно засвоїти наступне: у рибному лові немає дрібниць, “дрібниці” - це і є якраз те, що забезпечує успіх, складає справжню майстерність рибалки! Тому сучасному рибалці необхідні серйозні знання. Це і біологія і екологія риб, уміння вивчати водоймище і відшукувати на ньому рибу, передбачати її клювання. Він повинен знати способи і техніку спортивного лову риби, “секрети” її успіху. Дуже важливо також знати життя, звички різних риб, уміти орієнтуватися не по календарному часу, а готувати і планувати лов по сумі різних явищ природи, знати і поважати закон по охороні рибних багатств і природи, правила рибальства і вимоги етики риболова.

На нашому ресурсі поставлена мета познайомити численний загін рибалок з досвідом майстрів спортивного рибальства. За останнє десятиліття в любительському лові риб з’явилося немало нових прийомів, і багато хто з них залишається поки надбанням одинаків. Ці “секрети” недостатньо або зовсім ще не освітлювалися у пресі. На нашому ресурсі описані риболовецько-спортивні снасті, вживані риболовами-любителями. Дана характеристика і будова поплавцевих і інших вудок, донок, спінінгів і ін., що випускаються не тільки промисловістю, але і саморобних. Розказано про риби та види лову з практичними порадами і рекомендаціями.

Тут

Немає коментарів:

Луцьк Православний ~ Luchesk the Orthodox Rambler's Top100

Укажите Ваш E-mail:

и читайте про рыбалку

Останні пости

Мітки

Амур Белая рыба Білоглазка Большая рыба Браконьєрство Бычок Бичок Валерий Кириллов. МАЛАЯ РЫБАЦКАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ Верещиця Верхоплавка Верховодка Видеоролик Відеоролик Відео. Видео Вобла dj Волга Волосінь Вьюн В'юн Гачок Где ловить рыбу Голавль Голец Головень Головешка Ротан Гологірка Гумор. Анекдот Де ловити рибу Де Який Як Коли Що Десна Джиг Дніпро Днепр Дністер Елец Ерш Йорш Жерех Жилка Забороль Завидовичі Західний Буг Как Какой Что Где Когда Карась Киев Київ Клев берет клюет Клип Кліп Короп Карп Сазан Краппи Крапи Красноперка Rhfcyjgthrf Лин Линок Линьок Линь Ловити рибу Ловить рыбу Лодка Лосось Лящ Лещ Мормишка Мотыль Мотиль Наживка Налим Насадка Окунь Пелядь Пескарь Піскар Песня Пісня Підлящик Плотва Подсечка Підсічка Подуст Поплавець Поплавок Поради. Советы Правила. Закон Прикол Прикормка Приметы. Прикмети Раки Рецепти. Страви Рибець Ряпушка Синец Скачати. Download Скачать Зкачати Снасті Снеток Сом Сомик Спининг Спінінг Стир Стрвяж Стрий Судак Судак sudak celfr Толстолоб Товстолоб Толстолобик Товстолобик Угорь Вугор Удочка вудочка вудка Уклея Уклійка Финский календарь. Фінський календар Форель Фото. Фотографії Хариус Чехонь Щука щупак Язь Як зловити упіймати Як ловити рибу