Рибалка-UA

Хороший сайт про справжню рибалку

Хто хоче поїхати на рибалку і не залишить без улову? – Їдьте в с. Прилуцьке ))

Село Прилуцьке. Клює гарно на мастику та перловку, звичайно і на червяка. Рибалка на Волині. Ловиться там карась, але манюсінький, нажаль. Але клює гарно та стабільно. Давно-давно, років 10 назад, була така калюжа, на яку приїжало багато народу рибальського. Карась був різний: і великий і малий. З часом ставочок розділився аж на дві великі частини, які розділяє траса. Зараз зловити великого карася дуже важко, але він там є. Клює гарно на мастику та перловку, звичайно і на червяка. Загалом бере на все подряд. Ще ловився ротан та якась мелочь, типу гірчяка (я називаю її синька), яка мішає кльову, відверто кажучи.

Загалом, в районі с. Прилуцьке є декілька ставків, але водиться (ловиться) однаково. Ще варто сказати, що ловляться і досить не погано – раки. Вже декілька раз помилявся: думав, шо тяну крупного карася, а оказується піймав рака. То за день, бувало 2-3 штуки ловив на удочку поправочну, хаває як черв’яка так і перловку (:

Зараз ставок заріс кропивкою, тому місць для ловлі малувато. Але найшовши одне гарне «віконце» мона нашморгати на цілий день з нього.

2 коментарі:

Анонім сказав...

ви коли останній раз були в прилуцьку?про це навіть соромно читати

Рибалка.UA сказав...

Ну, по-перше, текст було писано роки три тому.
По-друге, був у Прилуцькому двічі цього літа. Спершу зловив 30 з лишнім дрібних карасиків, наступного разу понад 50. Якийсь мужик зловив карася на пару сотень грамів.

Луцьк Православний ~ Luchesk the Orthodox Rambler's Top100

Укажите Ваш E-mail:

и читайте про рыбалку

Останні пости

Мітки

Амур Белая рыба Білоглазка Большая рыба Браконьєрство Бычок Бичок Валерий Кириллов. МАЛАЯ РЫБАЦКАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ Верещиця Верхоплавка Верховодка Видеоролик Відеоролик Відео. Видео Вобла dj Волга Волосінь Вьюн В'юн Гачок Где ловить рыбу Голавль Голец Головень Головешка Ротан Гологірка Гумор. Анекдот Де ловити рибу Де Який Як Коли Що Десна Джиг Дніпро Днепр Дністер Елец Ерш Йорш Жерех Жилка Забороль Завидовичі Західний Буг Как Какой Что Где Когда Карась Киев Київ Клев берет клюет Клип Кліп Короп Карп Сазан Краппи Крапи Красноперка Rhfcyjgthrf Лин Линок Линьок Линь Ловити рибу Ловить рыбу Лодка Лосось Лящ Лещ Мормишка Мотыль Мотиль Наживка Налим Насадка Окунь Пелядь Пескарь Піскар Песня Пісня Підлящик Плотва Подсечка Підсічка Подуст Поплавець Поплавок Поради. Советы Правила. Закон Прикол Прикормка Приметы. Прикмети Раки Рецепти. Страви Рибець Ряпушка Синец Скачати. Download Скачать Зкачати Снасті Снеток Сом Сомик Спининг Спінінг Стир Стрвяж Стрий Судак Судак sudak celfr Толстолоб Товстолоб Толстолобик Товстолобик Угорь Вугор Удочка вудочка вудка Уклея Уклійка Финский календарь. Фінський календар Форель Фото. Фотографії Хариус Чехонь Щука щупак Язь Як зловити упіймати Як ловити рибу