Рибалка-UA

Хороший сайт про справжню рибалку

Рідне Теремно і рідна рибалка

мал.1.      Згадуючи початок свого рибальства, кожен згадує і перші водойми, на яких я відбувалась перша практика в нехитрому ділі вилову рибки. Ось і мені хочеться розпочати саме з цього – з першої водойми, де я намагався проявити себе у ролі рибачка. Звичайно, це було те місце для рибалки, яке знаходилось найближче до мого дому – район Теремно, а значить Теремнівський ставок (це в Луцьку, доречі (; ). Згадуючи початок свого рибальства, кожен згадує і перші водойми, на яких я відбувалась перша практика в нехитрому ділі вилову рибки. Ось і мені хочеться розпочати саме з цього – з першої водойми, де я намагався проявити себе у ролі рибачка. Звичайно, це було те місце для рибалки, яке знаходилось найближче до мого дому –  район Теремно, а значить Теремнівський ставок (це в Луцьку, доречі (; ).

мал.2      Річка Сапалаївка, яка бере початок десь з с. Струмівка (десь звідти) і впадає в цей став, і тече далі до ставочка що знаходиться в парку ім. 900-річчя Луцька (про сей ставочок теж можна буде трошікі розповісти), далі впадає в річку Стир (р-н вул. Набережної). Точно сказати скільки років ставку не можу (мабуть, під сорок), але думаю, це не так і важливо (-: Річка Сапалаївка, яка бере початок десь з с. Струмівка (десь звідти) і впадає в цей став, і тече далі до ставочка що знаходиться в парку ім. 900-річчя Луцька (про сей ставочок теж можна буде трошікі розповісти), далі впадає в річку Стир (р-н вул. Набережної). Точно сказати скільки років ставку не можу (мабуть, під сорок), але думаю, це не так і важливо (-:

А мал.3         РИБА, яка там обітає, і яку там можна зловити. Скажу прямо – риби там дофіга (себто багато). Ще батько, будучи молодим, бачив як хвости (розуміти: риба, а точніше карпи - екземпляри від 3 і далі кг), ніжились на сонці при березі на мілковині, приймали сонячні ванни, то він все хотів наштирхнути їх якимось копьйом, осью. По розповіддям, бо сам поки не зловив, є екземплярчики карпа понад 10 кг, принаймні були. Ну, це все, шоб зацікавити.основне, що нас може цікавити – це РИБА, яка там обітає, і яку там можна зловити. Скажу прямо – риби там дофіга (себто багато). Ще батько, будучи молодим, бачив як хвости (розуміти: риба, а точніше карпи - екземпляри від 3 і далі кг), ніжились на сонці при березі на мілковині, приймали сонячні ванни, то він все хотів наштирхнути їх якимось копьйом, осью. По розповіддям, бо сам поки не зловив, є екземплярчики карпа понад 10 кг, принаймні були. Ну, це все, шоб зацікавити.

мал.4          • Карась. Є білий, є золотистий (зелений). Запускали карась в цей ставок декілька раз, по декілька тонн. Але більшість половину (на мою гадку) тої мелочі голодної, зразу за років 1-3 виловили. Але великого карася ( від 700г.) завжди було приємно там витягувати, в основному на пружину.

А конкретніше, яка риба водиться і на що ловиться:

Карась. Є білий, є золотистий (зелений). Запускали карась в цей ставок декілька раз, по декілька тонн. Але більшість половину (на мою гадку) тої мелочі голодної, зразу за років 1-3 виловили. Але великого карася ( від 700г.) завжди було приємно там витягувати, в основному на пружину.

мал.5         • Карп. Тіки великий, про маленького навіть не знаю, чи ще є такий там. - Основне це були пружини (мастирка); донкі (червяк, мастирка, перловка). На наплавочні (брало на червяка класно, на мал. 4) давно не бачив шоб хтось ловив, та й позаростало зара так, що не то шо пружину, і паплавка нема де закинути.

Карп. Тіки великий, про маленького навіть не знаю, чи ще є такий там. 

- Зараз на ті ж пружини. Останні рази, в мал.6         • Линок. Ой красавець, попадаються різної ваги, від ладошкі і далі. Основний раціон тут гарний гнійний черв’ячок на поплавочну удочку.принципі як і колись, ловиться на кукурудзу добре розварену пшеницю (в травні цього 2008 року, при дорозі, що біля дамби, зловили непоганого десь на 3-4 кг). Місця: мал. 1 (пружина), 2, 8 (поплавочна).

Линок. Ой красавець, попадаються різної ваги, від ладошкі і далі.

- Основний раціон тут гарний гнійний черв’ячок на поплавочну удочку. мал.7          • Окунь. Основне: черв’як. Ще гарно ловиться на живця (гірчаки), якого там же мона наловити малярійницею. Ну і на маленькі бльосенки вертушкі. Бере скрізь по ставку. Успішно ловиться на місцях: мал. 7, 6, 4. Розказували, брав на пінопласт, пружина або донкі, зара з цим трудно, бо ставок заріс кропивкою.

Окунь.

- Основне: черв’як. Ще гарно ловиться на живця (гірчаки), якого там же мона наловити малярійницею. Ну і на маленькі бльосенки вертушкі. Бере скрізь по ставку.

мал.8        Щука. Є гарні екземпляри, але в основному попадаються до 1,5 кг. Плотва, краснопірка. Піскарі, бичкі, канадські сомики, ротан. Щука. Є гарні екземпляри, але в основному  попадаються до 1,5 кг.

- Живець, бльосни. Скрізь.

Плотва, краснопірка. Жаль, при нересті багато  виловили та й далі виловлюють сеткою, телевізорами. ):

- Пшениця, перловка, тісто-мотанкамастирка. Ловиться: мал. 4.

Піскарі, бичкі, канадські сомики, ротан.

- Черв’як. Ловиться: мал. 4, 5, 7.

Чесно кажучи, давно не попадав на гарний кльов. Деяких з цих риб взагалі рідко бачу, шоб хтось ловив, але принаймні колись ловилось.

Як любе місце для ловлі, потрібно прикормлювати, а особливо на цьому вибагливому ставку. Тоді й можна розраховувати на гарні екземпляри.

Немає коментарів:

Луцьк Православний ~ Luchesk the Orthodox Rambler's Top100

Укажите Ваш E-mail:

и читайте про рыбалку

Останні пости

Мітки

Амур Белая рыба Білоглазка Большая рыба Браконьєрство Бычок Бичок Валерий Кириллов. МАЛАЯ РЫБАЦКАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ Верещиця Верхоплавка Верховодка Видеоролик Відеоролик Відео. Видео Вобла dj Волга Волосінь Вьюн В'юн Гачок Где ловить рыбу Голавль Голец Головень Головешка Ротан Гологірка Гумор. Анекдот Де ловити рибу Де Який Як Коли Що Десна Джиг Дніпро Днепр Дністер Елец Ерш Йорш Жерех Жилка Забороль Завидовичі Західний Буг Как Какой Что Где Когда Карась Киев Київ Клев берет клюет Клип Кліп Короп Карп Сазан Краппи Крапи Красноперка Rhfcyjgthrf Лин Линок Линьок Линь Ловити рибу Ловить рыбу Лодка Лосось Лящ Лещ Мормишка Мотыль Мотиль Наживка Налим Насадка Окунь Пелядь Пескарь Піскар Песня Пісня Підлящик Плотва Подсечка Підсічка Подуст Поплавець Поплавок Поради. Советы Правила. Закон Прикол Прикормка Приметы. Прикмети Раки Рецепти. Страви Рибець Ряпушка Синец Скачати. Download Скачать Зкачати Снасті Снеток Сом Сомик Спининг Спінінг Стир Стрвяж Стрий Судак Судак sudak celfr Толстолоб Товстолоб Толстолобик Товстолобик Угорь Вугор Удочка вудочка вудка Уклея Уклійка Финский календарь. Фінський календар Форель Фото. Фотографії Хариус Чехонь Щука щупак Язь Як зловити упіймати Як ловити рибу