Рибалка-UA

Хороший сайт про справжню рибалку

Хрінницьке водосховище. Рибалка в Хрінниках

Загальна інформація:

Хрінники рибалка Хрінницьке водосховище створене у 1957 році на р. Стир яка відноситься до басейну Прип’яті з метою забезпечення роботи вбудованої у тіло греблі гідроелектростанції, а також для рекреації та рибогосподарських потреб регіону. Розташоване в адміністративних межах Демидівського району Рівненської області та Горохівського Волинської області. Площа водосховища 2500 га, запроектований об’єм води в 40 млн. м3. Глибина від трьох до семи метрів, на ямах та руслі річки є і більше. За період свого існування водосховище декілька разів спрацьовувалось (спускалось). Так, останній раз, у травні 1989 року в нижньому б’єфі неподалік греблі водосховища було виявлено карстову воронку в діаметрі 25 м та глибиною 9 м, внаслідок чого було здійснено повне спрацювання водосховища до мертвого рівня. І лише в 1999 році після здійснених ремонтних робіт на водопідпірній греблі водосховище було наповнено водою.

Промислове рибальство:

Рибалка в Хрінниках В Рівненській та Волинській областях Хрінницьке водосховище є найбільшим штучно створеним водним об’єктом, і з самого початку свого існування є одним з основних рибопромислових об’єктів. В уловах нараховується близько 28 видів риб, які відносяться до 8 родин. В промислових уловах в 1978-2007 роках постійно спостерігались десять видів риб, а саме: щука (Esox Lucius L.), окунь (Perca fluviatilis L.), лящ (Abramis brama L.), плітка (Rutilus rutilus L.), краснопірка (Scardinius erythrophthalamus L.), сом (Siglurus glanis L.), сазан (Cyprinus carpio L.), плоскирка (Blica bjoerkna L.), карась сріблястий (Carassius auratus gibelio L.), лин (Tinca tinca L.) решта ж видів спостерігались в уловах як прилов і їх кількість була не значною. Промислові улови на водосховищі протягом його існування різко коливаються в період до повного спрацювання коли у 1978-1989 роках спостерігались улови від 42,1 тонн до 86,05 тонн в рік та після десятирічної перерви в роботі водосховища у 2001-2006 роках спостерігаються улови від 3,95 тонн до 12,11 тонн. Але незважаючи на скорочення уловів та перебудови у видовому складі іхтіофауни, протягом 1978-2006 років в промислових уловах наймасовіше спостерігались 4 види риб, а саме щука, карась сріблястий, плітка та лин.

Любительске рибальство:

Хрінницьке водосховище. Рибалка Ймовірно водойма загального користування, тому діють Правила любительського і спортивного рибальства. Любительске рибальство безкоштовне. Підчас весняної нерестової заборони ловити рибу не можна (увага: дати початку і закінчення весняної заборони на вилов риби можуть відрізнятись від звичних діючих у Львівській області - шукайте актуальну інформацію в відповідних наказах регулюючих органів).

Доїзд до водойми:

Зі Львова основний напрямок на Берестечко. Є два основних маршрути:

 • Львів - Кам'янка Бузька - Радехів - Берестечко
 • Львів - Буськ - Лопатин(мимо) - Берестечко

Після Берестечко на Хрінницьке водосховище можна заїхати з двох сторін:

 • Старики - Перемиль - Гумнище
 • Піски - Демидівка - Хрінники (витік, дамба)

З Хрінників можна проїхати по лівому берегу на півострів (с. Товпижин) і ще далі на другий півострів, аж за Товпижин. По правій стороні з Хрінників Набережне-Боремель-Шибин-Липа (кінець дороги).
Все це добре видно на звичайній двокилометровій карті. Відстань від Львова до с.Хрінники приблизно 120-130 км

Інфраструктура:

Є бази для відпочинку, можна взяти човен. Проте не всюди є нормальні нетікучи човни - бажано дзвонити і домовлятись наперед. Також бажано наперед домовлятись про місця на базах - місцина популярна тому вільні місця знайти може бути проблематично.

 • База відпочинку "Мотор" від Луцького авіаремонтного з-ду "Мотор". с. Боремель. тел. (03637) 4-83-52 (комутатор, попросити і з'єднають), або 8-050-1069786 Михайло Миколайович. - 30-70 гр. сутки/койко-місце (холодильник, посуд); хороші лодки, теніс, більярд, мангал і т.д. Непагано відпочивати, є "нетекучи" човни, проте на веслах до плавень та русла - далеченько (окрім Динамівського русла. Але там сітки, сітки і ще раз сітки)
 • База УТМР/УООРівська (???) 80972768127 Саша (Єгер). Базою відпочинку назвати важко, більше це притулок для риболовів/мисливців якім треба лише переночувати. Хоча будиночки і убогі проте для того щоб переночувати - цілком нормальне місце, бажано мати з собою спальний мішок. Є човни, але може не вистачити чи буде "текучим" (особливо проблеми з вільними човнами можуть бути підчас сезону полювання) тому краще домовитись наперед з єгерем. Доїзд поганий. Біля бази зарослі очерету практично по всій акваторії - від берега до берега. Місця для хижака хороші. Для пікніка чи відпочинку з родиною не підходить.
 • База відпочинку “Сигнал”. с.Хрінники. тел. (0362) 23-50-19, 23-52-19, сезонна.
 • База відпочинку “Світлофор”. с.Хрінники. тел. (036237) 5-31-19, сезонна.
 • База відпочинку “Динамо”. с.Товпижин. тел. (036237) 22-24-81, сезонна.
 • База відпочинку “Голуба затока”. с.Грабівець. тел. (03637) 6-11-84
 • База відпочинку "Перлина", с.Хрінники, вул.Зарічна, 6, тел. (03637) 4-60-43, (067) 304-27-10

Джерело

Немає коментарів:

Луцьк Православний ~ Luchesk the Orthodox Rambler's Top100

Укажите Ваш E-mail:

и читайте про рыбалку

Останні пости

Мітки

Амур Белая рыба Білоглазка Большая рыба Браконьєрство Бычок Бичок Валерий Кириллов. МАЛАЯ РЫБАЦКАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ Верещиця Верхоплавка Верховодка Видеоролик Відеоролик Відео. Видео Вобла dj Волга Волосінь Вьюн В'юн Гачок Где ловить рыбу Голавль Голец Головень Головешка Ротан Гологірка Гумор. Анекдот Де ловити рибу Де Який Як Коли Що Десна Джиг Дніпро Днепр Дністер Елец Ерш Йорш Жерех Жилка Забороль Завидовичі Західний Буг Как Какой Что Где Когда Карась Киев Київ Клев берет клюет Клип Кліп Короп Карп Сазан Краппи Крапи Красноперка Rhfcyjgthrf Лин Линок Линьок Линь Ловити рибу Ловить рыбу Лодка Лосось Лящ Лещ Мормишка Мотыль Мотиль Наживка Налим Насадка Окунь Пелядь Пескарь Піскар Песня Пісня Підлящик Плотва Подсечка Підсічка Подуст Поплавець Поплавок Поради. Советы Правила. Закон Прикол Прикормка Приметы. Прикмети Раки Рецепти. Страви Рибець Ряпушка Синец Скачати. Download Скачать Зкачати Снасті Снеток Сом Сомик Спининг Спінінг Стир Стрвяж Стрий Судак Судак sudak celfr Толстолоб Товстолоб Толстолобик Товстолобик Угорь Вугор Удочка вудочка вудка Уклея Уклійка Финский календарь. Фінський календар Форель Фото. Фотографії Хариус Чехонь Щука щупак Язь Як зловити упіймати Як ловити рибу