Рибалка-UA

Хороший сайт про справжню рибалку

Ловимо великих карпів в Радомишлі, Луцький р-н.

Село Радомишль від Луцька десь за 25 км. В сторону Демидівки. Там є 4 ставка, починаючи від дороги перший і наступні.

Ставок 3. Радомишль, Луцький р-н. Рибалка-UAСтавок 3. Радомышль, Луцкий р-н. Рыбалка-UA

Grek пише:

На першому ловили з весни на мотиль. Приходив сторож, плати не брав, тільки сказав до квітня не приїжджати - закриває на нерест, риба в основному карась маленький але є і великі карпи.

На другому плата 50 грн. Про рибу чув, що карась десь грам 300 в основному, більш нічого не знаю. Не ловили, може хтось ловив то підкаже.

Були на третьому зловили десь 3 кг. карасів є маленькі, всі під берегом на поплавочні,  а крупніший на глубині в основному на червяка, перловку. На мастирку брав слабенько. Стояли удочкі на карпа на кукурузу і нічого, а з іншого боку десь 3 карпа в підсак брали.

PavelS пише:

Ловив на третьому ставку від дороги. Водойма не маленька, але мілка, здається її можна перейти не пливши. Ловлять на дальній заброс, донки, пружини. Хто залишався на ніч, то мав в улові карпів до 2 кг кожен (білетер розказував).

Ловилось на опариша і червя, гірше на кукурузу і мастирку, перловка і пшениця взагалі "мовчали".

Із риби, крім вищеописаної, є ще білий амур. 

Rubak пише:

Ставок №3, ловиться не погано але карась дійсно не більше "ладошки", а той білетер всім розповідав про коропів, хоча я не бачив шо хтось тянугнув коропів.

_______________________

До ставка машиною можна підїхати без проблем.

1 коментар:

Руслан сказав...

13.09.09 Були на "Забаві" пішов карп,добре брав на кукурузу

Луцьк Православний ~ Luchesk the Orthodox Rambler's Top100

Укажите Ваш E-mail:

и читайте про рыбалку

Останні пости

Мітки

Амур Белая рыба Білоглазка Большая рыба Браконьєрство Бычок Бичок Валерий Кириллов. МАЛАЯ РЫБАЦКАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ Верещиця Верхоплавка Верховодка Видеоролик Відеоролик Відео. Видео Вобла dj Волга Волосінь Вьюн В'юн Гачок Где ловить рыбу Голавль Голец Головень Головешка Ротан Гологірка Гумор. Анекдот Де ловити рибу Де Який Як Коли Що Десна Джиг Дніпро Днепр Дністер Елец Ерш Йорш Жерех Жилка Забороль Завидовичі Західний Буг Как Какой Что Где Когда Карась Киев Київ Клев берет клюет Клип Кліп Короп Карп Сазан Краппи Крапи Красноперка Rhfcyjgthrf Лин Линок Линьок Линь Ловити рибу Ловить рыбу Лодка Лосось Лящ Лещ Мормишка Мотыль Мотиль Наживка Налим Насадка Окунь Пелядь Пескарь Піскар Песня Пісня Підлящик Плотва Подсечка Підсічка Подуст Поплавець Поплавок Поради. Советы Правила. Закон Прикол Прикормка Приметы. Прикмети Раки Рецепти. Страви Рибець Ряпушка Синец Скачати. Download Скачать Зкачати Снасті Снеток Сом Сомик Спининг Спінінг Стир Стрвяж Стрий Судак Судак sudak celfr Толстолоб Товстолоб Толстолобик Товстолобик Угорь Вугор Удочка вудочка вудка Уклея Уклійка Финский календарь. Фінський календар Форель Фото. Фотографії Хариус Чехонь Щука щупак Язь Як зловити упіймати Як ловити рибу