Рибалка-UA

Хороший сайт про справжню рибалку

Як ловити окуня?

До чого ж гарний смугастий окунь. Що цікаво, так це поклевки в нього вірні, надійні - упевнено й жадібно вистачає принаду й рідко зривається з гачка. Ловити окуня можна цілий рік (перерва під час нересту й у середині літа, коли наступає жару). Нереститься у водоймищах і у водоймах - з розпуском листів у берези, а в ріках - з початком спаду повіддя.

Рибалці варто шукати окуня в крайки очеретів і прибережних чагарників, уздовж брівок, на скатах підводних височин і островів, в обривів. Великі екземпляри риби тримаються на глибоких місцях - ямах, вирах, під обривами.

Окремі екземпляри окуня досягають ваги 3 і більше кг.

Окунь часто міняє місця перебування, нерідко «прогулюється» уздовж берега, дотримуючись зарослою травою або чагарником ділянок. У жаркий час іде на глибину, у коряжники.

З початком осіннього похолодання знову підходить до берегу. На початку зими, по перволедью, окунь гуляє по всій водоймі, і знайти його в цей час не становить особливої праці.

Окунь краще клює при вітрі, похолоданні, підвищенні атмосферного тиску. Кращий час клювання влітку й восени - ранній ранок. Найпоширеніша наживка для окуня - живий хробак, мотиль, п'явка, риб'ячий дріб'язок. Великих окунів ловлять на живця, дрібних жабенят.
Снасть для лову окуня навесні й на початку літа - поплавочная вудка. А от наприкінці серпня - початку вересня результативної буває лов спінінгом на невеликі обертові блешні білий або жовтий кольори, оснащені трійниками, замаскованими в пучку червоних вовняних ниток.

Останнім часом все більшу популярність у спінінгістів завойовують різного роду воблеры, твистеры.

Узимку окуня ловлять в основному на блешню з насадкою мотиля, реп'яха (реп'яхової моли). Блешнею треба обов'язково «грати», щоб спокусити рибу, змусити неї схопити принаду. Для цієї мети існує сторожок (кивок). Рибалка те плавно погойдує сторожком, то посмикує їм, змушуючи «ворушитися» мотиля на гачку блешні.
Окунь, як відомо, хижак, тому вистачає все, що рухається. Коли окунь вистачає мотиля, сторожок на вудці прогинається, і це - сигнал для підсікання.
На блешню з мотилем ловлять, як правило, дрібних і середніх окунів. На великих окунів полюють стрімким блеснением.

При лові окуня з льоду рибалки для приманювання умудряються опускати в лунку поруч із місцем лову так званий «телевізор» - скляну банку з живими мальками. Хижака залучає вид живих рибок, але схопити їх через скло він не може. А отут саме опускають блешню з мотилем. Роздратованій рибі нічого не залишається робити, як схопити цю наживку.

Щоб мальки в банки довше залишалися живими, у кришці банки необхідно зробити отвору. А щоб банка швидше поринала на дно й стійко там стояла, на її дно поміщають який-небудь вантаж - шматок свинцю, заліза.

Джерело

Відео онлайн як зловити крупного і великого карпа

Відео онлайн як зловити крупного і великого карпа

Дивимося як мужики ловлять жирних карпів.

Відео про те, як ловити крупного сома

Як мужики ловлять крупного сома
Дивитися відео, як ловити крупного сома…

Віче-рибалка на Волині та Рівненщині

Відеоролик про рибалку на Волині та Рівненщині.

Віче-рибалка на Волині та Рівненщині.

З коментів:

 • не лучшее время выбрали ! на тамошней старице лучший клев когда весной но когда вода вернется к нормальному уровню + неделька полторы.
 • Молодцы ребята! Надеюсь станет традицией!
 • cool

СКАРБНИЧКА ПОРАД

Риба кулінарія, кухня. Поради, рецепти. Рибалка. * Щоб вибрати доброякісну охолоджену рибу, натисніть на неї пальцем. Якщо не утвориться ямка або вона швидко зникає — риба свіжа. Якщо таку рибу кинути у воду — вона тоне.

* Якщо розпеченим ножем проштрикнути рибу і з’явиться неприємний запах — риба не свіжа.

* Свіжу рибу можна зберігати до двох діб, якщо після вилову її перекласти свіжою кропивою і покласти у прохолодне місце або ж загорнути її у серветку, попередньо змочену в соляний розчин.

* Неприємний запах мулу зникне, якщо рибу добре промити в солоній воді.

* Рибний бульйон висвітлюють яєчним білком, збитим із сіллю.

* Якщо уху варити з риб’ячих голів, попередньо потрібно видалити зябра, інакше юшка буде гіркою і мутною.

* Риба, відварена на сильному вогні, буде жорсткою, а бульйон — мутним.

* Щоб риба під час приготування не розвалювалася, попередньо посоліть її.

* Риба добре чиститься, якщо її злегка натерти оцтом і залишити на деякий час.

* Щоб полегшити чищення риби, облийте її окропом.

* Якщо у воду, в якій вариться риба, долити молока, то сильний запах риби зникне, а сама вона буде смачнішою.

* Щоб зменшити під час варіння сильний запах такої риби, як тріска, камбала, щука, сом тощо, додавайте в бульйон більше коріння петрушки, борошна, спецій, а також на 1 л води 0,5 скл. огіркового розсолу або 50 мл оцту.

* Невелика кількість тертого мускатного горіха, додана до олії, надасть смаженій рибі специфічного смаку й аромату.

* Перед обробкою риби дерев’яну дощечку варто протерти оцтом, тоді вона не тхнутиме рибою.

Джерело

Фільми про рибалку на DVD

ГОРОДСКАЯ РЫБАЛКА

«Есть такое правило у рыбаковлучший клев на вечерних и утренних зорьках, — это и на городскую рыбалку распространяется. «Лещатники» часто с утра сидят, а судака ловят ближе к вечеру. В жару, обычно, клюет неважно, но может и повезти. А вообще летом лучше ловится хищная рыба, весной сиг попадается, клюют плотва, язь, лещ».

ДЖИГ-СПИНИНГ

Самое важное правило, которое вы должны усвоить: джиг ловит больше рыбы - как бы вас не пытались "совратить" другими приманками и методами лова... С того времени, как спиннинг сформировался как особый и не похожий на все другие способы рыбной ловли, прошло уже более века. Поначалу то был сугубо элитарный вид рыболовного спорта, но уже довольно скоро спиннинговая снасть становится доступной массовому рыболову, и спиннинг завоевывает миллионы поклонников на разных континентах.

СОВЕТЫ РЫБАКА

 • Как сохранить свежесть,
 • Прожжённые твистеры служат дольше,
 • Всегда свежие черви,
 • Чтобы леска не рвалась,
 • Блесна из подручных материалов,
 • Чтобы кольца не замерзали,
 • Позаботьтесь о чистоте,
 • Начинающему рыболову

ВОБЛА

Вобла (Rutilus rutilus caspicus), рыба семейства карповых. Обитает в Каспийском море, где образует несколько стад: северокаспийское, куринское и туркменское. Длина до 30 см, обычно 17—20 см; весит до 800 г, чаще 150—200 г. На нерест идёт в реки: из северной части Каспийского моря — главным образом в Волгу, в меньшем количестве — в реки Терек, Урал и Эмбу. Нерест в апреле — мае. Самка мечет до 33 тыс. икринок. Питается взрослая Вобла главным образом моллюсками, а также ракообразными, личинками хирономид и растительностью. Ценная промысловая рыба; употребляется в солёном, копчёном и вяленом виде. Численность В. сокращается из-за нарушения условий воспроизводства и ухудшения условий зимовки и откорма, что связано с падением уровня Каспийского моря.

ВОБЛЕРЫ

 • Зачем существует так много различных типов воблеров?
 • Описание конструктивных особенностей основных типов воблеров
 • Влияние расцветки и размеров воблеров на клев рыбы и удобство ловли
 • Проверка игры и элементы настройки воблеров
 • Алгоритм подбора нужной модели вобленра в зависимости от условия ловли

ТАЙМЕНЬ

Встречается в наших реках в правобережных притоках Иртыша: Убе, Бухтарме, Курчуме, Кальжире, Кара-Кабе, Ак-Кабе, откуда на зиму уходит в основное русло и водохранилища. Размножается весной вскоре после стаивания льда. Для нереста заходит в горные реки довольно высоко по течению в поисках мест с крупным галечниковым грунтом без иловых наносов. После нереста задерживается в горных речках почти на все лето.

Обычная масса тайменя в уловах от 3-4 до 15 кг. Есть сообщения о таймене в 80 кг. Оптимальный срок лова - осень: сентябрь - начало октября. Как крупный хищник, обитающий обычно в небольших горных реках, таймень не образует значительных скоплений, собираясь лишь на время нереста косяками. В остальное время года держится разрозненно. В водоемах Восточного Казахстана никогда не был промысловой рыбой ввиду малочисленности. Таймень - великолепный объект спортивной рыбной ловли. Таймень занесен в Красную Книгу Казахстана и посему, в случае поимки, он должен быть отпущен.

ЛОВЛЯ ЩУКИ 2

 • Особенности выбора щучьих воблеров и джиг-приманок
 • Почему размер приманки имеет значение
 • Варианты проводок щучьих воблеров
 • Выбор лучшей джинговой незацепляйки
 • Важен ли щуке цвет приманки?
 • Почему щука клюет в определенное время дня
 • Техника и тактика ловли щуки

СОВРЕМЕННЫЙ СПИНИНГ

Спиннер-бойт - одна из лучших спиннинговых приманок для ловли щуки и окуня на отмелях озер и водохранилищ. Очередной учебный фильм Константина Кузьмина позволит Вам по-новому взглянуть на спиннинговую рыбалку: Непривычные рыбалки в привычных условиях - и очень впечатляющие результаты. Вторая часть фильма посвящена ДЖЕРК-БЕЙТАМ, Это гигантские (до 100 кг весом!) Приманки, напоминающие воблеров. Охота на щуку с джерк-бейтом пользуется огромной популярностью в США, и теперь есть все основания для того, чтобы она завоевала массу поклонников в России.

ТАРАНЬ

ТАРАНЬ, полупроходная стайная рыба семейства карповых, подвид плотвы. Наибольшая длина до 50 см, весит до 1 кг. В опресненных частях Азовского и Черного морей, нерест в реках. Объект промысла.

Фільми про рибалку на DVD  >>>

Луцьк Православний ~ Luchesk the Orthodox Rambler's Top100

Укажите Ваш E-mail:

и читайте про рыбалку

Останні пости

Мітки

Амур Белая рыба Білоглазка Большая рыба Браконьєрство Бычок Бичок Валерий Кириллов. МАЛАЯ РЫБАЦКАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ Верещиця Верхоплавка Верховодка Видеоролик Відеоролик Відео. Видео Вобла dj Волга Волосінь Вьюн В'юн Гачок Где ловить рыбу Голавль Голец Головень Головешка Ротан Гологірка Гумор. Анекдот Де ловити рибу Де Який Як Коли Що Десна Джиг Дніпро Днепр Дністер Елец Ерш Йорш Жерех Жилка Забороль Завидовичі Західний Буг Как Какой Что Где Когда Карась Киев Київ Клев берет клюет Клип Кліп Короп Карп Сазан Краппи Крапи Красноперка Rhfcyjgthrf Лин Линок Линьок Линь Ловити рибу Ловить рыбу Лодка Лосось Лящ Лещ Мормишка Мотыль Мотиль Наживка Налим Насадка Окунь Пелядь Пескарь Піскар Песня Пісня Підлящик Плотва Подсечка Підсічка Подуст Поплавець Поплавок Поради. Советы Правила. Закон Прикол Прикормка Приметы. Прикмети Раки Рецепти. Страви Рибець Ряпушка Синец Скачати. Download Скачать Зкачати Снасті Снеток Сом Сомик Спининг Спінінг Стир Стрвяж Стрий Судак Судак sudak celfr Толстолоб Товстолоб Толстолобик Товстолобик Угорь Вугор Удочка вудочка вудка Уклея Уклійка Финский календарь. Фінський календар Форель Фото. Фотографії Хариус Чехонь Щука щупак Язь Як зловити упіймати Як ловити рибу